Posted on: 14 marca 2019 Posted by: admin Comments: 0
pudełeczko na cukierki

Państwo Polskie jest krajem, w którym jest bardzo wysoki odsetek zawieranych małżeństw. Przyszłe pary młode szczegółowo projektują nie tylko suknie ślubną, ale także całą oprawę ślubną począwszy od mszy skończywszy na pożegnaniu ich uczestników ofiarując pudełeczka dla gości weselnych. Zależy im by ten dzień był wyjątkowy ale też by w jego trakcie nic ich nie zaskoczyło.

Część z nich sami organizują własny ślub wraz z poczęstunkiem bądź weselem co uczy kreatywności, planowania, negocjacji i kompromisu. Jednak druga część osób stawia na pomoc ślubnego konsultanta, który w naszym kraju stał się zawodem coraz bardziej popularnym. Do jego najważniejszych zadań należy: przygotowywanie ofert usług weselnych i ich porównanie w celu wybrania najlepszej i zgodnej z oczekiwaniami, kontakt z wykonawcami, negocjacja cen i detali, układanie menu, wybór miejsca na ceremonię, wyszukanie miejsca i terminów kursów przedmałżeńskich, przygotowanie zaproszeń i podziękowań oraz pomoc w wyborze oprawy muzycznej, dekoracji kościoła, sali i samochodu, zorganizowanie noclegu i transportu dla gości oraz dodatkowych atrakcji.

W Polsce wytworzyła się tradycja, by gości weselnych po zabawie weselnej obdarować czymś szczególnym, co będzie pamiątką uczestnictwa w tym dniu. Wiele osób decyduje się zamówić pudełeczka dla gości weselnych . Wnętrze jego można uzupełnić o kawałki ciasta bądź konfitury domowe dla uczestników wesela wraz z podziękowaniami za uczestnictwo we wspólnej zabawie. Warto zadbać, by prezent był nietuzinkowy.