Posted on: 1 sierpnia 2018 Posted by: admin Comments: 0

Czy suknię ślubną należy dobierać pod kątem wzrostu? Jak najbardziej. To od wzrostu kobiety w dużej mierze zależy to, jak wygląda w danym fasonie. Są więc suknie ślubne idealne dla kobiet wysokich, jak i suknie ślubne dla kobiet niskiego wzrostu. Odpowiednio dopasowane dodają uroku i sprawiają, że każda panna młoda wygląda nienagannie.

Jaką więc suknię powinna wybrać niska panna młoda? Na pewno nie rozkloszowaną, bo wtedy może wyglądać jak kulka. W jej przypadku najlepiej sprawdzi się fason empire. Jego cechą charakterystyczną jest odcięcie pod biustem i lejący się materiał. I wbrew pozorom fason ten wcale nie jest nudny. Ozdobny pas umieszczony pod biustem, fantazyjne rękawy, czy pełne finezji dodatki ślubne potrafią uczynić ją prawdziwym dziełem sztuki. Warto tu też dodać, że taki fason jest idealny dla kobiet o dość problematycznych kształtach, jak szerokie biodra czy krągły brzuszek. A co powinny wybrać panie bardzo wysokie? Najlepiej fason klasyczny, prosty.

Bez żadnych udziwnień, dodatków czy asymetrii. Dopasowana góra i nieposzerzony dół, będący przedłużeniem góry, optycznie ujmuje centymetrów od wzrostu. Suknia może być zarówno długa, jak i krótka. Ważne jednak, aby na taką suknię decydowały się panie o ładnej linii. Jak więc widzisz, wybór sukni to nie tylko kwestia tego, co nam się podoba. To również kwestia naszego wzrostu, a także figury, jaką obdarowała nas natura. Wybierając sukienkę pod kątem wzrostu i figury możemy być pewni, że model pozwoli nam w tym wyjątkowym dniu wyglądać dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy.