Posted on: 7 czerwca 2019 Posted by: admin Comments: 0
suknie ślubne 2019

Polacy coraz później decydują się na zawieranie związków małżeńskich. Za ich decyzją stoją często względy ekonomiczne. W wielu rodzinach pokutuje powiedzenie zastaw się a postaw się, co oznacza, że ślub musi wiązać się z wystawnym weselem i wieloma wydatkami.

Styl sukien ślubnych w 2019

Wszak wesele to nie tylko sala, muzyka i ludzie, to także odpowiednie stroje, kwiaty i dodatki. Suknie ślubne 2019 potrafią kosztować fortunę i spędzać sen z powiek panien młodych i ich matek. Decydując się na skromny ślub można zaoszczędzić na przyjęciu, a suknię wybrać według zasobności portfela.

Jeszcze 20 lat temu w modzie ślubnej królowała wszechobecna biel. Współcześnie suknie ślubne bywają w wielu kolorach, wariantach i fasonach. Panna młoda może zdecydować się na tradycyjną długą koronkową białą kreację obowiązkowo z welonem i rękawiczkami lub wybrać model bardziej nowoczesny z kolorze beżowy, błękitnym lub ecru. Najbardziej odważne kobiety wybiorą suknie ślubne w niekonwencjonalnej barwie.

Zdarzają się ślubne kreacje w czerwieni, fiolecie, brązach a nawet czarne. Dojrzalsze panie wybierają klasyczne kostiumy i garsonki, nierzadko ze spodniami zamiast ołówkowej spódnicy. Taki kostium służy nie tylko w dniu ślubu, ale może być wykorzystywany w czasie innych ważnych uroczystości.

Przygotowując się do tego ważnego momentu nie można zapomnieć o odpowiednich kwiatach. Florystki prześcigają się w wymyślaniu nowych form bukietów ślubnych i każda panna młoda znajdzie w ich ofercie ten jeden wymarzony bukiet, idealnie pasujący do wybranej kreacji ślubnej.