Posted on: 7 grudnia 2021 Posted by: Andrzej Mak Comments: 0
wanna miedziana z baterią stojącą

Nowoczesna i funkcjonalna łazienka to marzenie wielu osób, które są na etapie wykańczania własnego domu lub mieszkania. Pomieszczenie to powinno być nie tylko praktyczne, ale również modnie się prezentować. Oddawać wyjątkowy charakter i być stylowym. W łazience z reguły się relaksujemy, zażywając długich kąpieli, a do tych wanny miedziane nadają się zdecydowanie najlepiej.

Nieprzeciętne, wręcz oryginalne baterie miedziane

Od pewnego czasu hitem są płytki imitujące marmur, z charakterystycznymi szarymi smugami. Duże znaczenie ma oczywiście armatura łazienkowa. Tradycyjne srebrne baterie coraz częściej zastępowane są przez oryginalne, i niepowtarzalne baterie miedziane. Ciepły kolor miedzi idealnie komponuje się z wieloma barwami, na przykład szarością, beżem, czernią bądź zielenią. Prawdopodobnie gdyby nie ich dość wysoka cena, to popularność miedzianych baterii byłaby dziś ogromna, a tak jednak nie wszystkich stać na inwestycje w wyposażenie tego rodzaju.

Umywalki i wanny miedziane z pięknym wzornictwem

Przede wszystkim w sklepach specjalizujących się w produktach z miedzi oraz w wyposażeniu wnętrz, jak MiedzianyDom.pl, dostępne są też wanny miedziane oraz umywalki miedziane. Oczywiście wymagają one odpowiedniej pielęgnacji, aby jak najdłużej zachować piękny kolor i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia. Niemniej materiał ten jest bardzo trwały i nietrudno o długą żywotność umywalki czy wanny wykonanej z miedzi. Produkty te są niezwykle piękne, szczególnie gdy zdecydujemy się na takie z ozdobnymi wytłoczeniami. Wzory mogą być różne, ale każdy podkreśli wyjątkowy charakter tego rodzaju wyposażania.

Wyposażenie łazienki z miedzi w sklepach online

Ceny artykułów wykonanych z miedzi są dość wysokie, a i ich dostępność nie jest tak szeroka jak towarów z alternatywnych materiałów dostępnych w każdym markecie budowlanym. Warto kupować miedziane wyposażenie w sklepach internetowych, które w takim się specjalizują. Czas realizacji złożonego zamówienia to zwykle kilka dni roboczych. Za zakupy można zapłacić przelewem bądź gotówką, przy odbiorze. Zamówione artykuły dostarczane są za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej wprost do domu klienta, czyli szybko i wygodnie.